En İyi Root Uygulamaları (Tavsiye) | | Virüs Temizleme
Virüs Temizleme

En İyi Root Uygulamaları (Tavsiye)

16.12.2017
199

Bu yazıyı okuyorsanız ya android cihazınızı rootlamış ya da rootlamayı düşünüyorsunuz. Dilerseniz root işleminin ne demek olduğundan kısaca bahsedelim. Root etmek ; Android yazılımının telefon üreticileri tarafından kısıtlanmış bazı özelliklere erişmenizi sağlayan sizi administrator konumuna getiren mobil cihazlar için kırma işlemidir. iPhone tarafında jailbreak işlemi olarak karşımıza çıkan bu olay android tarafında root olarak anılmaktadır.

 Root işleminden bahsettiğimize göre şimdi sıra ana konumuz olan “En iyi root uygulamaları” na dönelim. Bu listemizde uygulamaların indirme linklerine sorumluluk almamak adına yer vermiyoruz. Test edemediğimiz uygulamaların indirme linklerini vermek istemiyoruz.

Tavsiye Root Uygulamaları:

Root işleminden bahsettiğimize göre şimdi sıra ana konumuz olan “En iyi root uygulamaları” na dönelim. Bu listemizde uygulamaların indirme linklerine sorumluluk almamak adına yer vermiyoruz. Test edemediğimiz uygulamaların indirme linklerini vermek istemiyoruz. (Bu liste bizim geçmiş tecrübelerimize ve en çok indirilen uygulamalar baz alınarak hazırlanmıştır.)

Sponsorlu Bağlantı

En İyi Root Uygulamaları

  1. Freedom: Uygulamaları tam sürüm yapar(uygulama içi lisans için de geçerli), uygulamalar ve oyunlarda hile yapabilirsiniz.
  2. No-frilss CPU Control: Bu uygulama sayesinde telefonunuzun işlemcisini OC dediğimiz işleme maruz bırakarak saniyede çalışma frekansını arttırarak telefonunuzu hızlandırabilirsiniz. (Profesyonel bir iştir. Dikkatli kullanınız)
  3. RAMEXPANDER: Telefon alanınızda veya SD kartta sanal birim olarak RAM arttırabilirsin. (Rootlu telefon ram arttırmak)
  4. PURİFY: Android tarafının en güçlü silahlarındandır. En iyi ram, cache, çöp, gereksiz dosya temizleme uygulamasıdır.
  5. Greenify: Bu uygulama sayesinde cihazınızın arkaplanında zorla çalışmaya devam eden uygulamaları sorunsuzca uyutabilirsiniz. Şarj tasarrufu ve hız sağlar.
  6. Titanium Backup: En güçlü yedek alma uygulamasıdır. Sürekli telefonunda rom deneyen arkadaşlar için velinimettir. Uygulamaları kurma derdinden kurtarır.
  7. Adaway: Android uygulamalarında, oyunlarında can sıkıcı reklamları engeller.(Eğer oyun içi reklam izleyip karşılığında bir şey alıyorsanız bu reklamlarıda engeller. Bu tip özellikler çalışmayabilir)

Bu yazımızda en iyi root uygulamalarını tavsiye ettik. Uygulamalarla alakalı sorularınız olursa yanıtlamaktan keyif alırız. İyi eğlenceler…

Sponsorlu Bağlantı
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm hakları sonsuza kadar bir cam şişede saklıdır.