Kaspersky nasıldır ? İyi midir ? | | Virüs Temizleme
Virüs Temizleme

Kaspersky nasıldır ? İyi midir ?

03.07.2018
76

Merhaba değerli takipçilerimiz bugün antivirüs inceleme serimizin ilk virüs programı dünyaca ünlü antivirüs yazılımı “Kaspersky” olacak. Dilerseniz genel değerlendirmemiz ile başlayalım.

İyi midir ?

Öncelikle belirtmek gerekiyor ki iyidir. Bunun sebebi piyasada var olduğu süredir. Bir antivirüs programını diğerinden iyi yapan şey muhakkaki ne kadardır var olduğudur çünkü ne ladar uzun süredir var ise o kadar çok virüs veritabanında virüs vardır. Bunu şey gibi düşünebilirsiniz bir doktor olarak alanınızla ilgili ne kadar çeşit hastalık tedavi ederseniz o kadar iyisinizdir ve  Kaspersky Lab.’da 1997 yılında Eugene Kaspersky tarafından Rusya’da kurulmuştur. Buda demek oluyor ki 21 senedir adamlar virüslerle iç içe ve onların tüm mantığını biliyorlar. Bu işte iyi olmanın sırrı muhakkak tecrübedir.

Hzlı mıdır ?

Milyonlarca virüsle sizin bir dosyanızı kıyaslayan sistem olduğunu düşünürsek bunca işleme karşın gerçekten çok hızlıdır. Piyasada ki rakiplerine kıyasla ise zirveye oynamaktadır. Bilgisayarınızda güvenlik hız ve tecrübe istiyorsanız yegane önerebileceğimiz antivirüs yazılımıdır. Kaspersky hakkında daha iyi bilgi edinmek isterseniz virüs temizleme programı listemizi okuyabilirsiniz. Bu listede kaspersky ilk sırada.

Sponsorlu Bağlantı

Sponsorlu Bağlantı
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm hakları sonsuza kadar bir cam şişede saklıdır.