Press "Enter" to skip to content

Telefon Virüs Temizleme Programı

2017 En iyi telefon virüs temizleme programları

 

Merhaba arkadaşlar,

Telefonunuz için virüs temizleme (antivirüs) programı arıyorsunuz fakat bulamıyor ya da karar veremiyorsanız bu yazı size yardımcı olacaktır. Sizler için en iyilerinden seçerek ufak bir liste hazırladık.

1- Avira Free Security Telefon Antivirüs

 İlk sıraya Avira’yı koydum çünkü pek bilinmese de bilgisayar için en güncel , en kaliteli güvenlik sistemine sahip antivirüstür. Telefon içinde aynı şeylerin geçerli olduğunu bizzat denedim onayladım. Çoğu keylogger / trojan gibi yazılımlar diğer antivirüslerden kaçırılırken avira bunları yakalama başarısını göstermektedir.

 Fakat bilinmesi gereken bir nokta var ; virüs yakalamada ki başarısı virüs silmede ki başarısı kadar parlak değildir. Yani telefonunuzda virüs olmadığını düşünüyorsanız ve benim telefonuma virüs girmesin güvenli kalsın diyorsanız avira’yı gözünüz kapalı kurabilirsiniz.

Ücretsizdir. İndirmek için ;  Avira Telefon Antivirüs Programı İndir

2- Kaspersky Mobile Security – Telefon Antivirüs Programı

 Virüs programı denildiğinde akla gelen ilk programlardan olan Kaspersky’ ı ikinci sıraya koydum. Aslında sıralama falan hikaye avira ve kaspersky ‘dan ötesi yalan ama işte madem adamlar yapmış hatırlarına diğerlerini de yazarız. Kaspersky bildiğiniz üzere bu işin babalarından. Avira’nın virüs silmedeki başarısızlığını kaspersky muazzam derecede gerçekleştiriyor. Fakat Avira kadar iyi bir virüs yakalayıcısı değil malesef. Eğer telefonunuzda virüs olduğunu düşünüyor ve bunları temizlemek istiyorsanız direkt Kaspersky’ı telefonunuza kurun , içiniz rahat etsin. Basit kullanımı  ve ücretsiz olmasından mütevellit tasviye ettiğimiz bir abimizdir.

İndirmek için ; Kaspersky Mobil Virüs Programı İndir 

3- Trend Micro – Avast – ESET Mobil Virüs Programları

 Bu arkadaşlarımızın üçünü aynı gruba aldım. Çünkü hemen hemen  aynı kalitede antivirüs programları. İyiler güzeller fakat bir avira bir kaspersky değiller arkadaşlar . Tercih olarak hiçbir zaman birinci seçeneğiniz olmaması gereken programlar kendileri.

Trend Micro Mobil Antivirüs İndirmek İçin Tıklayın

AVAST Mobil Antirivirüs İndirmek İçin Tıklayın

ESET  Mobil Antivirüs İndirmek İçin Tıklayın

  Eğer virüs programı kurmayıpta telefonu fabrika ayarlarına döndürmek istiyorsanız ; >  Telefonumu Fabrika Ayarlarına Nasıl Döndürürüm ? adlı makalemizi okuyabilirsiniz.Umarım yardımcı olabilmişimdir , iyi okumalar.

Be First to Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Virus.Temizleme bir temizleme.org uzantısıdır.